Przystań żeglarska Horn Kraków

Jesteś sympatykiem Żeglarstwa? Windsurfingu? Rekreacji aktywnej? Wędkarstwa?
Kochasz piesze lub rowerowe wyprawy w niezwykłe zakątki przyrody? Potrzebujesz dobrego miejsca na bazę do wycieczek w okolicy? A może chcesz z rodziną spędzić wolny czas w uroczym, spokojnym, ale pełnym atrakcji miejscu?

Jeśli tak, to tutaj znajdziesz swój raj.

PrzystanPrzystań klubowa położona jest nad Zalewem Bagry Wielkie zwanym także Bagry, która usytuowane jest wśród pięknych terenów zielonych. Zajmuje powierzchnię 29ha. Jeszcze mało znany akwen wodny w Krakowie porównywany do Mazur.
Przystań żeglarska KŻ Horn Kraków na Zalewie Bagry Wielkie zapewnia możliwość cumowania i zimowania jachtów oraz innego sprzętu pływającego. Na przystani znajduje się wypożyczalnia sprzętu pływającego - jachty, kajaki, rowerki wodne i windsurfing.
Jak na każdej przystani i u Nas znajduje się żeglarska Tawerna do której zapraszamy na pyszne jedzonko i znakomite napoje.
Jeżeli pragną Państwo zaimponować przyjaciołom organizując żeglarską imprezę, czy też eleganckie przyjęcie z grillem, koniecznie skontaktujcie się z nami. Zapewniamy wykwalifikowany personel, fantastyczny wybór dań oraz niezapomniane wrażenia.

Na przystani kompleksowo organizujemy:Przystan1
-przyjęcia i imprezy okolicznościowe: urodziny, komunie, śluby, chrzty, wieczory panieńskie i kawalerskie,
- eventy: promocyjne, sportowe
- półkolonie letnie, obozy, zielone szkoły
- warsztaty, kursy i szkolenia żeglarskie oraz motorowodne
- imprezy i pikniki firmowe
- spotkania organizacyjne
- bankiety, konferencje, szkolenia
- catering biurowy: przerwy kawowe, spotkania pracownicze i biznesowe,Grill
- grill na świeżym powietrzu
- ogniska i imprezy biesiadne

Organizujemy tylko najlepsze imprezy!

Przystań otrzymuje od wielu lat pięć gwiazdek w rankingu przystani polskich miesięcznika "Żagle".
Nasza Przystań posiada tytuł „Miejsce Przyjazne Seniorom”.
Nasz Ośrodek Szkoleniowo-Żeglarski Horn dysponuje 42 miejscami noclegowymi w pokojach dwu i wieloosobowych. Na terenie znajduje się także siłownia otwarta oraz grill zadaszony.

Zapraszamy do korzystania z obiektów Przystani Klubu Żeglarskiego Horn Kraków.

Wszelkie informacje uzyskają Państwo w Biurze Klubu pod numerem tel. +48 12 653 05 08 lub pisząc e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.