Klub Aktualności

Żeglujemy z wielkim marzeniem - zrzutka.pl

przez Józefa Ogrodnik

Kochani Przyjaciele.
Zarejestrowanie naszej zrzutki wreszcie stało się faktem. To moje pierwsze doświadczenie. Serdecznie proszę o jej udostępnienie wszędzie tam, gdzie tylko można. I - oczywiście - choć drobne jej zasilenie. Moim marzeniem jest oprócz zebrania pieniędzy, sprawdzenie dostępności dla nas tego schematu działania. Dzisiaj przyjeżdżają do Hornu pierwsze 😊cztery z ośmiu Optimistów - Winnerów. 😊😊😊

Kliknij tutaj i podaruj utalentowanym, młodym żeglarzom złotówki na sprzęt.

Ziutka Ogrodnikowa

Nabór na stanowisko trener - animator Orliki

przez Andrzej Ogrodnik

NABÓR NA STANOWISKO TRENERA – ANIMATORA

W związku z realizacją w 2018r. miejskiego programu sportowego „Animator Sportu”, realizowanego na boiskach wielofunkcyjnych typu ORLIK, Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy ogłasza nabór na STANOWISKO: TRENERA – ANIMATORA.

Zakres wykonywanych zadań obejmuje:

  • Prowadzenie w każdym miesiącu obowiązywania umowy zajęć sportowo-rekreacyjnych z różnych dyscyplin sportowych dla dzieci i młodzieży.
  • Inicjowanie, organizacja oraz prowadzenie zajęć dla różnych grup wiekowych
    i społecznych, w szczególności dla dzieci i młodzieży, osób niepełnosprawnych, rodzin.
  • Organizowanie gier i zabaw ruchowych, turniejów sportowych.
  • Opracowanie harmonogramu zajęć i miesięczne sprawozdania z jego wykonania.

MIEJSCE REALIZACJI PROGRAMU:

  • Orlik przy ul. Grochowskiej 20
  • Orlik przy ul. Lipskiej/Myśliwskiej
  • Orlik przy ul. Na Błonie 15 B,
  • Orlik przy ul. Pszczelnej 13

Trenerem, zgodnie z założeniami miejskiego programu sportowego realizowanego na boiskach wielofunkcyjnych w tym boiskach typu ORLIK, może być osoba, która posiada odpowiednie umiejętności, kwalifikacje i uprawnienia potwierdzone stosownymi dokumentami.

Trener - animator jest zobowiązany do posiadania ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej sportowców, trenerów, instruktorów, gwarantującego - w razie zaistnienia szkody -  pokrycie ewentualnego roszczenia.

Szczegółowe pytania dotyczące warunków pracy i płacy, zakresu wymaganych dokumentów oraz oferty należy kierować bezpośrednio do sekretariatu Krakowskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego, al. Powstania Warszawskiego 6, telefon 12 411 58 66, ewentualnie drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem: „Animator Sportu 2018”.

Przygotowania do sezonu wystartowały na dobre

przez Józefa Ogrodnik

Pierwsze koty za płoty...
Mróz, wiatr, zimno jak nie wiem co, jednak zapowiedziane były prace porządkowe na przystani. Więc do dzieła. Na pierwszy ogień (bo mróz ognisty) poszedł magazynek. Cztery pary rąk miały co robić przez trzy godziny. A wczoraj dwóch rodziców wymierzyło regał na suchary, żebyśmy je mieli wreszcie w jednym miejscu. To dobry początek nowego. Dziękujemy!!! A kursy żeglarskie ruszają po świętach...pełną parą..