Klub Aktualności

Bravo Fifi

przez Józefa Ogrodnik

Filip Fajfer (optimist gr A) trzeci w eliminacjach w Gdyni. Bravo Filip, Cztery dni ścigania, trzynaście wyścigów, choroba na koniec - to hardkorowy sprawdzian nawet dla tak sprawnego zawodnika. Dziękujemy za te dobre emocje. Kwalifikacje do OOM już są. Przed nami Dziwnów - kolejna wielkie zawody na morzu - za półtora tygodnia.
http://2018.sailingnet.pl/gdyniaA/results.html

Zaproszenie na Regaty Ekologiczne i Otwarcie Sezonu

przez Józefa Ogrodnik

Przyszedł w końcu czas, by tradycji stało się zadość. Po długim okresie wyczekiwania w najbliższy weekend odbędzie się uroczyste otwarcie sezonu żeglarskiego w Małopolsce oraz Międzynarodowe Regaty Ekologiczne. W planowanej w sobotę na godzinę 10 uroczystości podniesienia bandery weźmie udział prezydent Krakowa Jacek Majchrowski, który objął patronat nad wydarzeniem. Gdy bandera zatrzepoce na wietrze ruszy rywalizacja w pięciu kategoriach. W zawodach wezmą udział żeglarze z małopolskich klubów oraz goście ze Słowacji. Zapraszamy na przystań AZS na Bagrach w sobotę, a w niedzielę na przystań Hornu.

Kursy motorowodne weekendowe - nowość

przez Andrzej Ogrodnik

Nowe szkolenia motorowodne w Hornie!!!

Zapraszamy do zapisania się na szkolenie motorowodne w trybie weekendowym. Uruchomiliśmy dwa terminy takiego kursu w związku z zapytaniami Państwa.
Terminy są podane w Harmonogramie szkoleń na naszej stronie. Zgłoszenia on-line odnośnie weekendowych kursów są również uruchomione.

Zapraszamy do udziału w szkoleniach.

Andrzej Ogrodnik
Wiceprezes d/s Sportowych
KŻ Horn Kraków